مدتی است خبر ها بالا رفتن قیمت مسکن را نشان می دهند و همه افراد اعم از  خریداران تا آن ها که به دنبال واحدی برای اجاره هستند با این مسئله دست به گریبانند. در این میان اما اخباری مبنی بر مواجه کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با مشکل مسکن به گوش می […]

مدتی است خبر ها بالا رفتن قیمت مسکن را نشان می دهند و همه افراد اعم از  خریداران تا آن ها که به دنبال واحدی برای اجاره هستند با این مسئله دست به گریبانند. در این میان اما اخباری مبنی بر مواجه کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با مشکل مسکن به گوش می رسد.

گزارشات حاکی از آن است که به رغم اوج گرفتن قیمت مسکن، کسی پاسخگو و پیگیر رفع مشکلات نیست. با مطرح شدن منع حضور بازنشسته ها، مدتی است وزارت ورزش و فدراسیون دست به یقه شده اند و آن که در این میان متضرر می شود تیم ملی است که قرار است به زودی در جام ملت ها ایفای نقش کند.

در حالی که تیم های آسیایی تمام تلاششان را به کاربسته اند و نگاهشان را صرفا به فوتبال و بازی هایی که در پیش دارند معطوف ساخته اند، تا برنده میدان باشند، ایران وضعیتی این چنینی دارد و با مشکلات دست به یقه است. در این شرایط اخباری منتشر می شود مبنی بر این که خانه کی روش را از او گرفته اند آن هم به دلیل مشکلات مالی!

خلاصه این که کی روش هم در شرایط کنونی با مشکل مسکن مواجه است و در هتل آکادمی به سر می برد.

  • منبع خبر : اقتصاد نیوز