نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به لزوم افزایش تسهیلات بانکی متناسب با قیمت مسکن گفت: تکمیل مسکن مهر نگرانی خریداران را کمتر می‌کند

لزوم افزایش تسهیلات بانکی متناسب با قیمت مسکن

  پرینت
لزوم افزایش تسهیلات بانکی متناسب با قیمت مسکن
شناسه خبر : 1358 | تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶ | تعداد دیدگاه : 0 |

نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به لزوم افزایش تسهیلات بانکی متناسب با قیمت مسکن گفت: تکمیل مسکن مهر نگرانی خریداران را کمتر می‌کند حسام عقبا‌یی با اشاره به رشد ۱۰۰ درصد قیمت مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان کرد:طبق آمار‌های بانک مرکزی، در ماه گذشته قیمت‌ها در بازار مسکن، رشد ۸۳ درصدی داشته است، اما […]

نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به لزوم افزایش تسهیلات بانکی متناسب با قیمت مسکن گفت: تکمیل مسکن مهر نگرانی خریداران را کمتر می‌کند

حسام عقبا‌یی با اشاره به رشد ۱۰۰ درصد قیمت مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان کرد:طبق آمار‌های بانک مرکزی، در ماه گذشته قیمت‌ها در بازار مسکن، رشد ۸۳ درصدی داشته است، اما بررسی‌های میدانی نیز حا‌کی از آن است که قیمت مسکن در این بازار بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اهمیت تکمیل واحد‌های مسکن مهر برای متقاضیان افزود: دولت باید با تکمیل مسکن مهر این واحد‌ها را وارد بازار مسکن کند، زیرا که هم اکنون بسیاری از خریداران به دنبال سر پناهی در حاشیه شهر‌ها هستند.

نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تصریح کرد: افزایش تسهیلات بانکی باید متناسب با قیمت مسکن باشد، زیرا که هم اکنون بسیاری از دریافت کنند‌گان تسهیلات از خرید مسکن جا مانده‌اند و دولت باید در این بخش اقدامات لازم را به کار گیرد.

عقبایی در خصوص لزوم افزایش وام مسکن اظهار کرد: دولت و بانک مرکزی باید میزان تسهیلات را پیش از گذشته تقویت کنند. همچنین واحد‌های مسکن مهر به ویژه در پردیس، پرند و هشتگرد باید هر چه سریعتر به اتمام برسند، زیرا که پایین آمدن قدرت خرید مردم، زمینه ساز رونق بازار خرید و فروش مسکن در این شهر‌ها می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: دولت باید نقدینگی در دست مردم را به سمت سرمایه گذاری در بازار مسکن هدایت کند و با افزایش تولید بتواند عرضه و تقاضا را به ثبات برساند.

نوشته های مشابه
نحوه محاسبه مالیات جدید مسکن
نابسمانی در وضعیت بازار اجاره مسکن
جنس فایل‌های قیمت مناسب در بازار مسکن
پیش بینی آینده قیمت مسکن
وام مسکن مجردها و متاهلین تهرانی چند؟
با ورود مسکن به بورس خانه ارزان می‌ شود؟
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ads
ads
ads
ads
ads
ads