مدیرعامل شرکت عمران پرند با تاکید بر این‌که با دلالان مسکن مهر این شهر از طریق پلیس فتا و نهادهای نظارتی برخورد خواهد شد، گفت:‌متاسفانه دلالان با ناامید کردن مردم به دنبال خرید واحدهای مسکن مهر با نصف قیمت واقعی هستند. محسن وطن خواهی در خصوص ارسال پیامک از سوی دلالان به متقاضیان مسکن مهر […]

مدیرعامل شرکت عمران پرند با تاکید بر این‌که با دلالان مسکن مهر این شهر از طریق پلیس فتا و نهادهای نظارتی برخورد خواهد شد، گفت:‌متاسفانه دلالان با ناامید کردن مردم به دنبال خرید واحدهای مسکن مهر با نصف قیمت واقعی هستند.
محسن وطن خواهی در خصوص ارسال پیامک از سوی دلالان به متقاضیان مسکن مهر شهر پرند، اظهار کرد:‌ به طور قطع با این افراد از طریق پلیس فتا و نهادهای نطارتی برخورد خواهیم کرد.
وی با بیان این‌که طی اطلاعیه از متقاضیان مسکن مهر درخواست می‌کنیم شماره این دلالان را به ما اعلام کنند درباره چگونگی دسترسی دلالان به شماره همراه متقاضیان مسکن مهر، افزود: شماره همراه متقاضیان چند سالی است که در کارگزاری وجود دارد، ضمن این‌که  پیمانکاران نیز جسته و گریخته برای برقراری ارتباط با متقاضیان جهت پیگیری واریزی این شماره‌ها را در اختیار دارند.
وی با تاکید بر این‌که پرسنل شرکت عمران پرند به هیچ عنوان نباید چنین کاری را انجام دهند، تصریح کرد: با توجه به این‌که این پیامک‌ها در حجم انبوه ارسال می‌شود، مسببان آن به راحتی قابل پیگیری هستند.
مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان این‌که دلالان نتیجه صبر چند ساله مردم را از بین می‌برند، گفت: واحدهای مسکن مهر پرند تا شهریور سال آینده به اتمام می‌رسند، برخی از پروژه‌ها نیز طی ماه‌های آینده به مردم تحویل می‌شود. در این شرایط متاسفانه دلالان با ناامید کردن مردم به دنبال خرید واحدهای مسکن مهر با نصف قیمت واقعی هستند.
وطن‌خواهی ادامه داد:‌ آنها (دلالان) چند ماه دیگر این واحدها را فروخته و سودهای دو بربر نامتعارف را به دست می‌آورند.